Nová verze redakčního systému

Napsal/a Žirafka v 27.5.2019 16:08:03
Tak tu máme novou verzi redakčního systému. Přináší pár drobností a snad lepší bezpečnost. Ačkoli zatím jsem si nevšimla, že by web někdo vyloženě napadal. Musím to zaťukat, ale zatím je klid.Aktualizace nebylo úplně bez potíží, jistě jste si všimli zmizelé obrázkové galerie, ale snad už všechno běhá dobře.

O čem zatím vím:
- Zmizela galerie, budu muset najít nějakou novou a ne tak nestabilní.
- V Opeře se pořád stává, že se nezobrazí zvětšené obrázky. V jiných prohlížečích jsem se s tímto problémem nesetkala.
- Pořád je tu ten problém s komentáři, že jdou vkládat jen "rychlé" komentáře bez možnosti větších formátovacích úprav. Při odpovědi je ale vidět celý editor (tohle vymyslel nějaký magor...)
- Zjišťuji, že TinyMCE nefunguje tak, jak by měl, čili jej zatím určitě nebudu dávat do ostrého provozu.

Nad čím přemýšlím:
Je možnost přepnout zprávy a přesměrování na Ajax, je to takové líbivější a modernější. Jen je otázkou, jestli to tu chci a chceme.Také je možnost nahradit editor Xoopsu za TinyMCE, který nabízí více možností a také dává hnedka náhled na to, co a jak se píše a jak to bude vypadat. Možná by stálo za úvahu nechat tu oba s možností přepínat. Třeba Diskusní fórum to umí.

Takže jsem zvědavá, na co ještě přijdu a na co případně přijde čtenářstvo Případně postřehy, nebo přímo chyby, pište prosím do tohoto vlákna.

Tento příspěvek je z: https://www.zirafoviny.cz/modules/newbb/viewtopic.php?post_id=40