Obrázek   
Přihlášení
Uživatelské jméno:

Heslo:

Pamatovat si mneZapomenuté heslo

Nová registrace
Kam dále?
Hledání
Vzhled

(3 vzhledů)
Kdo je Online
8 uživatel(ů) je online (1 uživatel(ů) si prohlíží Veřejné mínění)

Uživatelé: 0
Hosté: 8

více...
Noví uživatelé
VIKIRYCH
VIKIRYCH
28.12.2022
panezi
panezi
08.09.2022
BigLadin
BigLadin
25.07.2022
flodur
flodur
16.07.2022
zd3n3k
zd3n3k
07.02.2022
OlegZirafoviny
OlegZirafoviny
18.01.2022
Sapén
Sapén
18.12.2021
renda15
renda15
20.07.2021
SATURNIN
SATURNIN
08.06.2021
JirkaS
JirkaS
24.04.2021
Kdo za co může
Administrátorka
Žirafka
Žirafka
Žirafička
Žirafička
Redaktoři
bernard
bernard
IvanH
IvanH
 
Emeritní
KatyH
KatyH

Byli jste či půjdte volit?
Osobně si myslím, že je potřeba chodit k volbám, ačkoli je to často volba menšího zla. Jsem zvědavá, jak to letos dopadne, ačkoli mám pocit, že je to vlastně už teďka jasné.
Končí 28.10.2017. 8:00
Ano, v pátek. 66 % 66 % (6)
Ano, v sobotu. 22 % 22 % (2)
Ne a ani nepůjdu. 11 % 11 % (1)
Počet hlasů: 9
Počet hlasujících: 9

Komentář je vlastnictvím svého autora. Vyjadřuje jeho názory, ne názory redakce nebo provozovatele webu či serveru.
Napsal/a Vlákno
Žirafka
Publikováno dne: 21.10.2017. 20:35  
Administrátorka
Datum registrace: 04.05.2008
Bydliště: Ústecký kraj
Počet komentářů: 1227
 Volby
Tušila jsem, že to vyhraje Andrej a jeho parta. Ale že výsledky budou tak hrozivé, jako se to teďka rýsuje, to jsem tedy nečekala. Nějak mě přechází můj věčný optimismus. A když koukám na výsledek z naší obce, kde vyhrálo ANO, druhá byla KSČM a třetí SPD, tak se o mě pokouší pesimismus :-/
EKKAR
Publikováno dne: 22.10.2017. 0:47  
Dost toho napovídá
Datum registrace: 07.12.2008
Bydliště: v České Třebové
Počet komentářů: 246
 Odp: Volby
Otázka: může existovat ještě něco horšího, než kdyby volby vyhrála strana TOP-09?
Odpověď je prostá - ANO ....

Ale jinak si říkám, když teda kocením vznikají koťata a telením telata, jak to, že volením vznikají .... politici ....?????
Žirafka
Publikováno dne: 22.10.2017. 7:57  
Administrátorka
Datum registrace: 04.05.2008
Bydliště: Ústecký kraj
Počet komentářů: 1227
 Odp: Volby
Dobrej vtípek, musím si ho zapamatovat. Po ránu si mi zlepšil náladu

Ačkoli zrovna TOP 09 mi nepřipadá, jako úplně nejhorší strana. A i když Miroslav Kalousek a Karel Schwarzenberg nejsou moji oblíbenci, viděla bych je tam snad raději než to, co tam bude teďka. Moje strana totálně propadla. Škoda.
IvanH
Publikováno dne: 22.10.2017. 11:07  
Redaktor
Datum registrace: 04.02.2015
Bydliště:
Počet komentářů: 92
 Odp: Volby
Bože, ako dobre že som sa nemusel rozhodovať, ale ani u nás to nebude med lízať.
Inak, výsledky ma nadmieru prekvapili. Toto by som si netipol.
EKKAR
Publikováno dne: 23.10.2017. 11:46   Aktualizováno dne:23.10.2017. 12:06
Dost toho napovídá
Datum registrace: 07.12.2008
Bydliště: v České Třebové
Počet komentářů: 246
 Odp: Volby
Naopak - Kalous se opět projevil jako vyslovenej lhář (když plkal o tom, jak ostatní kradli jenom oni a hlavně on ne) - no a Kníže, to je kapitola sama pro sebe už léta. Oba dva mají za a) dávno totálně nahrabáno a za b) nemají si co vyčítat s drtivou většinou ostatních stran. Vítězství "agenta Bureše" alias "ministra Hrabiše" se dalo čekat už jenom proto, že to bylo vysloveně ANO, který sice samo kde mohlo, tam bralo - ale V DANÝM MÍSTĚ LEGÁLNĚ respektive přesně v souladu se zákonama, který odsouhlasili a legálníma učunili TI PŘEDCHÁZEJÍCÍ - vždyť sice všichni ječeli, jak moc Hrabiš napakoval svoje kapsy dotacema na Čapí hnízdo - ale že tu žádost o dotace mu nejdřív musel NĚKDO schválit - a tím NĚKÝM nebylo nikdo jinej než ministerstvo financí vedený jistým Kalouskem (!?!?!?!?!?!) - neboli pokud Hrabiš o jakoukoliv dotaci žádal protiprávně, nebylo to snad ministerstvo, vedený jedním z jeho největších kritiků, kdo mu měl čerpání dotací zamítnout? A nebyl to snad ministr Kalousek, kdo prosadil tzv. "korunový dluhopisy", na kterejch následně Hrabiš nahrabal ... no, radši ani nebudu počítat kolik ???? Ono tady se totiž ukázalo, kdo si nejdřív kroutí zákony pro sebe a kdo je potom dokáže využít, aniž by si příliš zamazal ručičky - a ještě k tomu aby se tvářil, jako že to všecko nedělá pro sebe, ale pro stát.

Jak říkám, ať hodí kamenem, kdo je bez viny - a jako že Babiš čistej určitě není, ale rozhodně to na dnešním českým politickým dvorečku není on, kdo má největší balík másla na hlavě. Tím "nejnamazanějším" jsou "takzvaní" sociální demokrati v čele se Zubatou plešivkou, kteří po zásluze dostali aktuálně od voličů pořádně na p r d e l. Já jakožto pamětník událostí z roku 1989 si dneska jen můžu stejskat, co že jsme to tenkrát byli za pitomce, že jsme tenkrát nechali komanče beztrestně odejít od válu bez toho, aby se jich pár desítek tisíc veřejně pohoupalo na lucernách - protože v jinejch kabátech ta svoloč bjédnaja votravuje do dneška...

Tudíž Hrabiš byl jistej, jistý nebylo akorát to, o jak velkej parník to ostatním v cílový rovince natře. Překvapením bylo umístění ODS, která se dokázala udržet na hladině i přes obrškandál Nečas - Nagyová-Nečasová - tam jsem očekával hlubší propad. U socanů se bohužel prokázalo, že jim levičáckou rétoriku žere pořád ještě dost velkej podíl obyvatel na to, aby se udrželi v dosahu od kormidla - přes všecko, co v posledních letech ruku v ruce s pravicovou ODS dokázali pos rat.
Stejně tak nepříjemně mě překvapilo pátý místo komančů - u těch bych očekával taky větší propad vzhledem k tomu, jak jim postupně vymírá původní členská a příznivecká základna - jak to tak vypadá, tak se jim daří rekrutovat si příznivce slaďounkýma řečičkama z řad dnešních mladejch ročníků, který nepamatujou komunistickou dobu normalizace a doslova rudou záři nad celým Československem.

Naopak příjemně překvapili Piráti, kterým se povedlo "za to zatáhnout" a opravdu se vyšvihli na místo politicky významný ryby v rybníce, i když si po volbách budou podobně jako SPD "šikmovokýho pitomia Kanimúry" alias Tomia Okamury budou muset zvykat na politickou realitu respektive na to, že se jim bez souhlasu aspoň někoho dalšího jen těžko podaří prosadit všecko, co před volbama dokázali naslibovat. Piráti zatím ještě nikomu nelhali, jsou neokoukaní, zatím na ně nikdo nevytáhnul žádnýho kostlivce ze starý skříně - na rozdíl od Okamury, kterýmu každou chvíli někdo předhazuje jeho "působení" ve straně Úsvit. To si hoch ještě bude muset dořešit, protože to je jeho velká železná guľa na kotníku - podobně jako minulost "údajnýho" agenta StB u Hrabiše. Oběma krk zachraňuje nikoliv naprostá a zřetelná nevina, ale nedostatek dostatečně pádnejch a relevantních důkazů o vině. Oba dva určitě věděli moc dobře, jak se o takový důkazy postarat - aby je pokud možno nebylo možný po dobu jejich aktivního života vytáhnout na světlo a použít proti nim... O zbytku politickýho spektra nemá cenu se bavit, to jsou jen příštipkáři, kterým jde vysloveně jen o dostatečně plný a dost hluboký korejtko.
Obrázek Obrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
Redakční systém XOOPS 2.5.10
Obsah © 2008-2020 Žirafoviny