Obrázek   
Přihlášení
Uživatelské jméno:

Heslo:

Pamatovat si mneZapomenuté heslo

Nová registrace
Kam dále?
Hledání
Vzhled

(3 vzhledů)
Kdo je Online
15 uživatel(ů) je online (3 uživatel(ů) si prohlíží Veřejné mínění)

Uživatelé: 0
Hosté: 15

více...
Noví uživatelé
VIKIRYCH
VIKIRYCH
28.12.2022
panezi
panezi
08.09.2022
BigLadin
BigLadin
25.07.2022
flodur
flodur
16.07.2022
zd3n3k
zd3n3k
07.02.2022
OlegZirafoviny
OlegZirafoviny
18.01.2022
Sapén
Sapén
18.12.2021
renda15
renda15
20.07.2021
SATURNIN
SATURNIN
08.06.2021
JirkaS
JirkaS
24.04.2021
Kdo za co může
Administrátorka
Žirafka
Žirafka
Žirafička
Žirafička
Redaktoři
bernard
bernard
IvanH
IvanH
 
Emeritní
KatyH
KatyH

Používáte Facebook?
Já jej používám docela aktivně, tedy z mého pohledu. Když koukám na své přátele a známé, tak jsem ale žabařka :)
Končí 3.12.2018. 18:30
Ano, aktivně. 14 % 14 % (1)
Ano, pasivně. 28 % 28 % (2)
Ne, nepoužívám. 57 % 57 % (4)
Počet hlasů: 7
Počet hlasujících: 7

Komentář je vlastnictvím svého autora. Vyjadřuje jeho názory, ne názory redakce nebo provozovatele webu či serveru.
Napsal/a Vlákno
IvanH
Publikováno dne: 27.11.2018. 9:38  
Redaktor
Datum registrace: 04.02.2015
Bydliště:
Počet komentářů: 92
 Ksichtokniha
ano pasivne pod pseudonymom len any som sa pozrel na nastenku kamosov ked mi oznamia "pozri si moj facebook"
EKKAR
Publikováno dne: 28.11.2018. 18:38  
Dost toho napovídá
Datum registrace: 07.12.2008
Bydliště: v České Třebové
Počet komentářů: 245
 Xichtokniha alias Atlas hub, tlam a držek
Nechápu člověky, co permanentně musejí o sobě všecko hned a okamžitě vyřvat do světa pokud možno i v doprovodu fotek a "sebefotek" - snad i včetně barvy a konzistence svýho právě vygenerovanýho exkrementu. Nejhorší ale je, že spousta podniků a inštitucí už rezignovala na udržování klasickýho webu a existuje jen v podobě profilu na týhle zpropadený pitomosti - neboli pro lidi neregistrovaný mezi Tlamy a Xichty jsou takový podniky prakticky nedostupný.
Žirafka
Publikováno dne: 28.11.2018. 21:22  
Administrátorka
Datum registrace: 04.05.2008
Bydliště: Ústecký kraj
Počet komentářů: 1226
 Odp: Xichtokniha alias Atlas hub, tlam a držek
A právě proto ten FB také mám, ale uznávám, občas tam i něco napíšu.

Soudit FB podle toho, že tam lidi píší a cpou kraviny není fér, je to nástroj, stejně, jako email či nástěnka v podchodu. Blbec tam bude dávat a křičet pitomosti, normální člověk ne. Já tam rozhodně nedávám to, co bych neřekla kamarádům i jen tak. Je ale pravda, že nad příspěvky některých lidí mi zůstává rozum stát, to je pravda.
EKKAR
Publikováno dne: 1.12.2018. 19:30  
Dost toho napovídá
Datum registrace: 07.12.2008
Bydliště: v České Třebové
Počet komentářů: 245
 Odp: Xichtokniha alias Atlas hub, tlam a držek
Mně na Xichtoknize nejvíc vadí její vlezlost a snaha za každou cenu přesvědčit uživatele o svý naprostý nepostradatelnosti pro jeho další život plus to, že od něj požaduje prakticky naprostou kontrolu nad vším, co člověk dělá na netu - maily, fotky, chaty ... Prostě jim nestačí to, že jim člověk dá možnost cpát mu na displej/monitor reklamu jak topadne, oni mu ji chtějí cpát přímo adresně aby se jí nemoh vyhnout.


Příklad - letos v únoru jsem odložil starší telefon - už sice dotykovej a podle provedení smártfoun, ale jeden z těch nejstarších - Nokia 500 "jedoucí" na Symbianu. A začal jsem používat Samsung Galaxy Core Prime - s Androidem. Všecko OK, do ovládání jsem se vpravil během pár dní, co mě ale docela stolicuje, je obrovskej obsah bloatware = všech možnejch pitomostí vod Ghůůůghla, který JÁ využívat nepotřebuju, ale ony se neustále chtějí aktualizovat a cpou se mi na displej i v momentě, kdy tam JÁ chci mít něco jinýho - a bohužel jsou nainstalovaný továrně tak, že uživatelsky vypnout ani odinstalovat nejdou.


Na naléhání zbytku rodiny jsem si teda do milýho Ťamťunga nainstaloval komunikátor Messenger. Ten je v podstatě součástí Xichtoknihy, ale byl Ghůůůghlem uvolněnej k používání i jen přes registraci na telefonní číslo. Samotnou instalaci jsem učunil 2.dubna, všecko proběhlo v pohodě a i komunikace fungovala ke spokojenosti mojí i mejch protějšků.


Fungovalo to celý tři neděle neboli do 24.dubna, než přišla aktualizace. A ta se ukázala jako mimořádnej "ftip". Mobil nejdřív vypláznul požadavek na POVINNOU aktualizaci služby Messenger. Povinnou z toho důvodu, že bez ní prej nebude aplikaci možný dál používat. OK, seděl jsem doma na wifině, říkám si bez problémů, data mám neomezený z domácího napojení, bude to fajn. Odklepnul jsem souhlas, mobil začal točit kolečkem, stáhnul si data a začal instalovat.


A teď to začalo - nejdřív mobil vypláznul hlášku, že aktualizaci je nutný dokončit udělením souhlasu s několika věcma. Jako první chtěl přístup k okamžitý poloze. Možný odpovědi "Povolit" vs. "Odmítnout". Říkám si "Boha jeho NA CO JE MESSENGERU INFORMACE O MOJÍ POLOZE?" - tak jsem zmáčknul ODMÍTNOUT. Aplikace zcela zjevně NEPŘEDPOKLÁDALA nesouhlas, takže obrázek zamrznul jak na Bohdalčino ŠTRONZO!!! a trvalo to snad dvě minuty, než se začalo něco dalšího dít - objevila se otázka jestli jsem si jistý svým odmítnutím. Po potvrzení vyskočila skoro vzápětí další hláška - požadující přístup k fotoaparátu a k fotkám v galérii telefonu. V předchozí verzi jsem ručně odsouhlasoval odeslání každýho obrázku Messengerem individuálně - najednou ta mrdka požadovala přístup ke všem!!! Samozřejmě následovalo další "Odmítnout". To samý po požadavku na možnost přístupu ke kontaktům v mým telefonním seznamu za účelem jeho porovnání s databází "Přátel" - proboha CO TO JE? NĚCO SBÍRÁ INFORMACE KOHO MÁ KDO V TELEFONU A ÚOOÚ S TÍM NIC NEDĚLÁ???? A když jsem milýmu Mesendžrovi odmítnul i možnost rozpoznávat xichty na fotografiích který bych přes něj chtěl odesílat i přijímat a podle nich mě přiřazovat ke "kamarádům", vyjela na mne odpověď "Při nesouhlasu s těmito podmínkami nebudete moci nadále aplikaci Messenger používat - potvrďte tuto možnost stisknutím tlačítka "Odinstalovat", v opačném případě stiskněte "Zrušit" pro návrat na předchozí volbu" - neboli nedal mi jinou možnost, než při nesouhlasu s jeho špehováním se ho zbavit. Takže jsem odkliknul "Odinstalovat" a jsem asi jeden z nejkrátčejc fungujících uživatelů Ghůůůghl Messengeru, co jich ten parchant špehovačská měl ...
henry
Publikováno dne: 3.12.2018. 10:14  
 Odp: Xichtokniha alias Atlas hub, tlam a držek
Že tě to dovede zvednout Mám starší tlačítkovou Nokii a kdyby mí potomci zjistili, že dovede WhatsApp, hodně blbě by se na mě dívali. Já to prostě nechci, telefon mám na volání a sem tam SMS. Pořízenou fotku dětem odeslat dovedu, když na to příjde, což je max tak 5x ročně. Na net se s ním dostanu, do pošty taky ale využívám to nouzově, letos 3x v zahraničí. A to jsem mobil připojil na tablet, byl jsem totiž lenivý hledat free wifi připojení a kdo by se trápil čtením trpasličího písma. Nepotřebuji haldu zbytečností, podle zásady, že letím-li do XXX, koupím si letenku, nikoli letadlo.
Žirafka
Publikováno dne: 3.12.2018. 10:54  
Administrátorka
Datum registrace: 04.05.2008
Bydliště: Ústecký kraj
Počet komentářů: 1226
 Odp: Xichtokniha alias Atlas hub, tlam a držek
Vidím a dělám to úplně stejně Ačkoli WhatsApp moje Nokie neumí, protože tam není nainstalovaný potřebný program. Nechybí mi to, o tom, že taková služba existuje jsem se dověděla náhodou v práci a tím to skončilo. Sice mám FB, ale nejsem sdílející pošuk a telefon používám, kupodivu, na telefonování
Obrázek Obrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
Redakční systém XOOPS 2.5.10
Obsah © 2008-2020 Žirafoviny